Predivno uređena kamena kuća u blizini mora

LokacijaKaštel Lukšić

Prodajna cijena440 000 € (3 315 180 kn)

Kvadratura150,00 m2

Šifra objektaST6507

Osnovne informacije

  • Vrsta kućeU nizu
  • Energetski razredU izradi
  • Broj soba5
  • Broj spavaćih soba3
  • Broj kupaonica2
  • Vrsta zgradeKuća
  • Godina renovacije2024

Kuća U nizu za prodaju, Kaštel Lukšić, 440 000 €

Ova lijepa i autentična kuća se nalazi u jednom od 7 Kaštela, Kaštel Lukšiću.

More je udaljeno samo 50 metara. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata, te od dva apartmana koji imaju svaki svoj ulaz.

1.apartman se sastoji od prizemlja i dva kata. U prizemlju se nalazi: dnevni boravak, kuhinja, blagovaona i kupaonica, dok su na prvom katu 2 spavaće sobe i kupaonica. Na drugom katu je još jedna spavaća soba sa kupaonicom i velika natkrivena terasa sa pogledom na more.

2.apartrman se nalazi u drugom dijelu kuće. ovaj apartman je manji od prvog, a sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, te kupaonica. Na katu se nalazi spavaća soba.

Ova je kuća odlična prilika za život ili najam ili kombinaciju istog s obzirom na dva apartmana. Svi potrebni sadržaji se nalaze u blizini, a tu je i šarm malog mjesta.



*



Dodatne informacije

Razna svojstva

  • Pogled na more

Grijanje

  • Struja
  • Klima

Instalacije

  • Struja
  • Voda
  • Kanalizacija

Stanje zgrade

  • Preuređeno

Katnost kuće

  • 2

Dokumentacija

  • Rješenje o izvedenom stanju

Kontaktiraj agenta

Ladislav Kralj

office-st@europartner.hr

Ova stranica ostavlja "kolačiće" na Vašem kompjutoru za potrebe navigacije i anonimizirane statistike pristupa. Korištenjem ove stranice prihvaćate i potvrđujete ove "kolačiće".