Stan 3S za prodaju, Poreč, 329 000 €
Tražite li stan u Istri, grad Poreč — svjetski poznata turistička destinacija — zasigurno je jedan od najpoželjnijih izbora. Ako želite živjeti na lokaciji s koje laganom šetnjom stižete do trgovačkih centara, škole, vrtića ili restorana u svega nekoliko minuta, imamo savršenu priliku za vas! Dom u kojem odmah započinje život – svijetao, visokokvalitetan, namješten i odmah useljiv.
Dizajn, kvaliteta i lokacija – savršen trio za zahtjevne kupce.
Na drugom katu stambene zgrade u atraktivnom naselju, udaljenom svega 2,5 km od centra Poreča, mora i plaža, prodaje se moderan stan ukupne površine 85,97 m2, od čega je 75,89 m2 stambenog prostora, dok 10,08 m2 zauzima prostrana ostava smještena na istoj etaži.
Ovaj prekrasno uređen i potpuno renoviran stan (2024.) pruža osjećaj doma već na prvi pogled. Dominacija svijetlih tonova na podovima i zidovima dodatno povećava osjećaj prostora i svjetlosti.
Raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalan komfor: prostrani ulazni hodnik vodi prema modernoj kupaonici, dvije udobne spavaće sobe te otvorenom dnevnom prostoru koji obuhvaća dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju s izlazom na veliki balkon — idealno mjesto za uživanje na otvorenom veći dio godine.
Zgrada je izgrađena krajem 1996. godine, a stan se prodaje potpuno opremljen novim, nekorištenim namještajem, točno kao na fotografijama.
Svaki detalj stana osmišljen je s puno pažnje i emocija, budući da je nekretnina prvotno bila namijenjena za osobno korištenje vlasnika.
Grijanje: električni radijatori i klima uređaj, dok kupaonica ima podno grijanje na struju .
U cijenu je uključeno i zemljište površine 84,48 m2 odmah uz zgradu, ograđeno i s direktnim pristupom asfaltiranoj cesti — idealno za gradnju garaže, ljetne kuhinje ili dodatnih sadržaja, budući da se nalazi unutar građevinske zone.
Zahvaljujući idealnoj lokaciji, ovaj stan nudi sve što je potrebno za ugodan život — dječje igralište u blizini, škola, vrtić i pekara na nekoliko minuta pješice, a veliki trgovački centri udaljeni su svega pet minuta vožnje.
Ako vas je ovaj opis zainteresirao, slobodno nas kontaktirajte — s veseljem ćemo vas povesti u obilazak ove iznimne nekretnine.
Razgled nekretnine moguć je uz potpis ugovora o posredovanju koji je temelj za sve daljnje radnje vezane za kupoprodaju, sve sukladno Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.Agencijska provizija iznosi 3%+ PDV i naplativa je nakon sklapanja kupoprodajnog ugovora.
*Molimo vas da imate razumijevanja da će se odgovoriti samo na upite s punim imenom i prezimenom, telefonskim brojem/e-mail adresom.